30.6.2015 – Výtvarná soutěž 2015

Ve dnech 26.6.-28.6.2015 proběhl 2. ročník Výstavy železničních modelů a kolejišť v provozu, tentokrát v prostorách MěÚ v Trutnově. Kromě zajímavých exponátů mohli návštěvníci shlédnout prezentaci výtvorů v soutěži „Naše Mašinka 2015“. Do soutěže se nám přihlásilo osm škol, které dohromady vytvořily 16 originálních obrázků. A co že bylo úkolem? Na předtištěný papír (železniční kolej) domalovat mašinku. Dílo muselo být kolektivní prací. Vystavené obrázky byly očíslovány a po té hodnoceny návštěvníky výstavy.

Sečtením jednotlivých hlasů jsme potom určili absolutního vítěze. Kdo je onen vítěz, ještě neprozradíme. Jeho jméno najdete na konci tohoto článku, alespoň budete při prohlížení obrázků v malém napětí, jestli vyhrál právě váš favorit.

Tímto bychom velice rádi poděkovali všem zúčastněným kreslířům, pedagogům, kteří školáky vedli a všem ostatním, kteří pomáhali s přípravou a realizací soutěže a bez kterých by realizace nebyla možná.

Vážení přátelé děkujeme!

Vítězem soutěže „Naše Mašinka 2015“ se stává Mateřská školka Gorkého, Modrá třída s obrázkem č.14. Gratulujeme!

Vítěz obdrží věcné ceny, které do soutěže věnovali naši sponzoři a partneři. Stejně tak všichni ostatní účastníci dostanou pamětní plaketu :o)

Ještě jednou všem děkujeme za účast a těšíme se v příštím roce při podobných soutěžích.